top of page

Kısaca Atölye CT

Güncelleme tarihi: 30 Kas 2022

İzmir, kendine ait yapısı ile mimari açıdan daima önemli olmuştur. Birçok uygarlığa tanıklık etmiş olan yapıları, kültürel yaşamı ve iklimi ile özel bir şehirdir. Önemli mimari varlıklar ve çok kültürlü yapısı nedeniyle bu şehrin kişiliği daima samimi ve yenilikçidir. Tasarım firmaları da bu kültürün ve tarihsel mirasın etkisini hisseder.İç mimari tasarım ve uygulama firması olarak 2010 yılından bu yana çalışmalarımızı İzmir'de yürütüyoruz.


İzmir’deki yenilikçi ve etkili tasarım firmalarından biriyiz. Sektöre yeni fikir ve çözümler sunmak için kişi, kurum ve markalarla iş birliği içinde farklı projeler tasarlıyoruz. Üç temel faaliyet alanımız var; iç mimari, endüstriyel tasarım ve marka tasarımı. Bu üç kategoride tasarım ve uygulama çözümleri sunuyoruz. Yıllar içerisinde kazandığımız deneyimler ve sunduğumuz çözümler ile etkili bir "Tasarım Atölyesi" olmaya devam ediyoruz.Atölye CT nasıl çalışıyor?

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarının karşılanması, doğru malzeme tercihi ve planlama gibi konuları önemsiyoruz. Trendleri takip ederek, belirlediğimiz alanları etkili bir şekilde kullanarak nitelikli mekanlar tasarlıyoruz.


Bugüne kadar farklı alanlarda başarılı projeler tasarladık ve uygulamasını gerçekleştirdik. Ekibimiz farklı tasarım projelerinde deneyim kazanmış iç mimar, mimar, endüstriyel tasarımcı ve tasarımcılardan oluşuyor. Birbirini destekleyen ve geliştiren bu etkileşimli iş ortamımız sayesinde, tasarım alanındaki yerimizi ve etkimizi her geçen gün arttırdığımıza inanıyoruz.

41 görüntüleme0 yorum

コメント


bottom of page