top of page

Atölye CT İç Mimarlık, Endüstriyel Tasarım ve Marka Tasarımı alanında tasarım fikirleri üreten etkileşimli bir iş ortamıdır..

2010 yılından bu yana Türkiye’de ve yurtdışında ofis, konut, ticari ve sosyal alanlarda tasarım çalışmaları yürütürken, ürün ve mobil mekanlarda da projeler geliştirmeye devam ediyoruz.

Hakkımızda-Imaj.jpg

Tasarım fikirlerini; dinamik, yetenekli ve tecrübeli bir ekip ile uyguluyoruz.

Bizler için her proje, doğru tanımlanmış ve kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan akılcı çözümler ile oluşturulmalı. Bu çözümleri oluştururken edindiğimiz deneyimleri dikkate alıyor ve müşterilerimizle verimli bir iş süreci oluşturuyoruz.

Cengiz Ultav

Kurucu / Tasarımcı

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünde lisans derecesini aldıktan sonra Gazi Üniversitesi’nde Mobilya ve Dekorasyon alanında yüksek lisansını tamamladı. Ürün Tasarımı ve İçmimari alanında 20 yıllık deneyimle birlikte perakende ve ticari alanların tasarım ve uygulama süreçlerinde birçok başarılı proje hayata geçirmiştir.

Tolga Ergenç

İç Mimar

İzmir Ekonomi Üniversitesi İçmimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden lisans derecesini aldıktan sonra Yaşar Üniversitesi’nde İç Mimarlık yüksek lisansını tamamladı. 2017'den beri Atölye CT' de iç mimar olarak çalışmaktadır.

Recai Çavuşoğlu

Marka Yönetmeni

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü lisans eğitimi sonrası Kreatif Direktör ve Reklam Yazarı olarak çalıştı. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren markalar için yaratıcı ve pazarlama odaklı reklam ve iletişim projeleri hayata geçirdi.

İrem Hıdır

İç Mimar

Lise eğitimini Ümran Baradan Güzel Sanatlar lisesinde resim bölümünden mezun olarak tamamladı. Yaşar Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünde lisans derecesini tamamlamıştır. Yaşar Üniversitesinde  aydınlatma tasarımı üzerine yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. İçmimarlık alanında tasarım ve projelendirme üzerinde çalışmaktadır.

Elif Dede

Mimar / İç Mimar

Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümü'nde lisans derecesini tamamladı. Yaşar Üniversitesinde Çift Anadal programıyla devam ettiği Mimarlık bölümündeki lisans eğitiminden 2022 yılında mezun oldu. Yaşar Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü'nde tasarım ve kültür alanında tezli yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. 2019-2021 yılları arasında Yaşar Üniversitesi İç Mimarlık Bölümünde akademik çalışmalarda yer almıştır. İçmimarlık alanında tasarım ve projelendirme üzerindeki çalışmalarına devam etmektedir.

Saygın Ayabakan

Mimar

Güncelleniyor.

Kapsamlı ve eksiksiz bir iş planı hazırlamayı daima önemsiyoruz.

Bu süreç, gerekli analizler, ilgili kontroller ve eksiksiz bir tasarım - uygulama sürecinden oluşuyor. Tüm bu organizasyon sayesinde müşterilerimiz için tüm süreci verimli ve planlı bir yapıda sürdürüyoruz.

Hizmetler

İç Mimari, Tasarım & Uygulama

Endüstri Ürünleri, Tasarım & Uygulama

Marka, Strateji & Tasarım

Markalar ve  Projeler

- Katip Ç. Üniversitesi

- Bumm Fried Chicken

- Caploonba

- Zırhdeli

- Ethem Bey Börek

- Vagon House

- Createch

- Team Humus

- Dhl

- Portmarin

- Villa Bleu

- Makaron Çiftliği

- Doğan Kaymaklı

- Kontak

- O Lahmacun

- İzmir Büyük Şehir Belediyesi

- Oto Fora

- Ultavlar

- Apikam

bottom of page